Bajkowe Słodkości

Kochani. Pomimo pandemii nie zwalniamy tempa. Wciąż pieczemy, składamy, dekorujemy i remontujemy. Ooo Ciastko jako pracownia działa na pełnych obrotach. Myślę jednak, że ostatnio odnieśliście wrażenie, że odpuściłam kwestię dzielenia się z Wami przepisami. Otóż nie. W czasie kiedy było mnie tutaj mniej, powstał niezwykły projekt, który w całości został zrealizowany w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

Jako mama dwójki bąbli, bajki o księżniczkach, syrenkach, rezolutnych szczeniaczkach i gadających świnkach mam w jednym palcu. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi kinowymi hitami. Jednak jakiś czas temu znowu wróciłam do starych przepięknych bajek i baśni, w które obfituje polska literatura. Moje dziewczyny z uwagą słuchają wszystkich tych pięknych opowieści, a ja przypominam sobie lata, kiedy byłam małą dziewczynką.

Tak powstała idea stworzenia strony z przepisami na słodkości dla rodziców i dzieci. Chciałabym zachęcić Was do odkrywania przepięknych dzieł polskiej literatury, a jednocześnie wspólnego spędzania czasu w kuchni.

Zapraszam Was zatem na moją nową stronę www.bajkoweslodkosci.pl, na której co tydzień będę publikowała przepisy na proste i efektowne słodkości, które będziecie mogli wykonać ze swoimi dziećmi. Przy okazji przypomnę Wam trochę, że oprócz Peppy i Marshalla na torcie mogą znaleźć się też postacie z przepięknych polskich bajek i baśni.

Wszystkie zdjęcia na stronie wykonała Agnieszka Kolon. Kolonowe

www.bajkoweslodkosci.pl

www.bajkoweslodkosci.pl
www.bajkoweslodkosci.pl

You Might Also Like