Torty

Zrobienie tortu to nie lada wyzwanie. Pieczenie biszkoptów, odpowiednie ich przekrojenie, planowanie warstw, przekładanie… Ale to jest dopiero początek, bo później zostaje jeszcze wykończenie i dekoracja. Ten moment chyba lubię najbardziej. Czasami mogę puścić wodze fantazji i stworzyć coś, czego sama bym się nie spodziewała. Tak, zaskakuję samą siebie.

Więcej już wkrótce 🙂

Lubię zamówienia, które mają motyw przewodni lub są potrzebne na konkretną uroczystość. Dopytuję o ulubione smaki, kolory, dodatki, ale także o zainteresowania. Tort nie może być przypadkowy. Robię wszystko by smakował – to jest najważniejsze, ale także musi się podobać i odpowiadać uroczystości. Torty zamawiacie na różne okazje. Przeważnie na te bardzo wesołe, ale zdarzyły się prośby o coś słodkiego na imprezę rozwodową! O! To jest wyzwanie.

Ale na moim słodkim stole nie tylko torty znajdziecie. Uwielbiam robić ciasta, muffiny, ciasteczka… ozdabiać je, bawić się przepisami, modyfikować i w teoretycznie prostych ciastach – zaskakiwać smakiem i dekoracją. I tak zwykły jabłecznik czy sernik robi furorę, a szczególnie, gdy nie zdradza się, że jest w pełni wegański.

#ooociastko #ela #hurek #elahurek #ciasta #torty #ciasteczka #bio #organiczne #naturalne #naturalnie #pyszne #torty #torciki #uroczystosci #chrzciny #urodziny #kawalerskie #panienskie #sluby #imieniny #dzieci #dorosli

You Might Also Like